Honda е производител на автомобили и мотоциклети. Но и на двигатели за лодки, самолети и всякакви други превозни средства. Не на последно място, компанията е и сред водещите разработчици на изкуствен интелект и домашни роботи от най-ново поколение.
[button color=“orange“ size=“big“ link=“https://marketking.bg/nova-reklama-na-nike/“ target=“blank“ ]Прочети: Нова реклама на Nike[/button]
За всичко това иска да разкаже клипът “Hands”, който се появи онлайн преди няколко дни. В две минути креативната концепция демонстрира свързаността на технологиите в живота ни, както и ролята на Honda в него.
Автори на клипа са легендарните Wieden+Kennedy, придобили своя легендарен статус с работата си за Nike, Coca-Cola, Chrysler и др.